20 C
Pec
E shtunë, 1 Tetor, 2022

Video ku shihet pronari i një restoranti duke ndjekur me thikë klientin në Sarandë

Ngjarjet jo të zakonshme po ndodhin kohëve të fundit në jugun e Shqipërisë.

Së fundmi një pronar i një restoranti në Sarandë, raportohet se e ka ndjekur me thikë një klient.

Nuk dihet se pse ka ndodhur ngjarja mes tyre.

Kjo nuk është hera e parë që ka përplasje mes pronarëve dhe klientëve.

Disa vite më parë Mihal Kokëdhima, bëri të njëjtin gjest duke terrorizuar kielntët në lokalin e tij vetëm pse këtyre të fundit nuk iu pëlqeu as ushqimi por as çmimi i lartë, shkruan Abcnews.al.

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...