7.9 C
Pec
E hënë, 26 Shkurt, 2024

Video/ Upss! Gazetari po raportonte Live, por personi pas tij ‘djeg’ rrjetin…

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur gjatë raportimit direkt të gazetarit spanjoll Dani Ramirez që po bënte për motin. Ai ishte në një plazh të Barcelonës, kur një prej pushuesve pas tij shfaqet lakuriq dhe fillon të vishet.

Shumë prej përdoruesve në rrjete sociale thanë se Dani e vërtetoi shumë mirë që temperaturat ishin të larta. Videoja e bë shpejt virale dhe u bë objekt komentimesh në rrjet.

Ju ftojmë të shikoni videon:


]]>
- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...