9.9 C
Pec
E martë, 23 Prill, 2024

Videoja e konfliktit mes Princit Leka dhe Elia Zaharias, policia mohon akuzat: Nuk ka dalë nga strukturat tona

Policia e Tiranës ka hedhur poshtë akuzat e bëra nga Oborri Mbretëror për nxjerrjen e videos në të cilën shfaqet Princi Leka, gjatë një konflikti me ish-bashkëshorten e tij, Elia Zaharia.

Policia thotë se për rastin janë kryer të gjitha veprimet e nevojshme procedurale, janë sekuestruar pamjet filmike, të cilat i janë përcjellë Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë të Juridiksionit të Përgjithshëm Tiranë, por theksohet se videoja nuk ka dalë nga këto struktura. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...