15.1 C
Pec
E premte, 31 Mars, 2023

Vie urimi i Ramush Haradinajt për shqiptarët e Tuzit: Morën atë që u takon

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës dhe ish-kryeministri i Republikës së Kosovës Ramush Haradinaj ka uruar shqiptarët e Tuzit pas fitores të Forumit Shqiptar.

Ramush Haradinaj ka thënë se kjo është një datë e rëndësishme sepse shqiptarët morën atë që u takon.

“Urime shqiptarëve të Tuzit që në një datë kaq të rëndësishme, morën atë që u takon, fitoren e tyre në vendin e tyre”, ka shkruar Haradinaj në llogarinë e tij në Facebook./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...