12.9 C
Pec
E diel, 14 Prill, 2024

Violetë Kukaj këngë për Hamëz Jasharin

Këngëtarja e njohur Violetë Kukaj ka publikuar këngën e saj më të re kushtuar Hamëz Jasharit, në prag të Epopesë së lavdishme të luftës çlirimtare të Kosovës.

Kënga e saj e re është mirëpritur nga fansat e këngëtares.

Ndryshe, Epopeja e lavdishme e UÇK-së përkon me rënien heroike të komandantit legjendar Adem Jashari dhe aktivitete të shumta do të mbahen në Kosovë duke filluar nga dita e nesërme e deri më 7 mars.

https://www.youtube.com/watch?v=3fknxqjIIR8&feature=youtu.be

]]>
- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...