16.1 C
Pec
E mërkurë, 22 Maj, 2024

Viti, hajnat vjedhin para dhe stoli ari në një shtëpi

Një rast i vjedhjes së rëndë ka ndodhur në qytetin e Vitisë.

Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se persona të panjohur kanë depërtuar me forcë përmes dritares në shtëpinë e tij dhe prej aty kanë vjedhur një shume të hollash, si dhe një sasi të stolive të arit.

Policia bënë të ditur se lidhur me këtë rast është njoftuar prokurori kujdestar, i cili ka urdhëruar fillimin e hetimeve. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...