19.1 C
Pec
E martë, 21 Maj, 2024

Vjedhje e rëndë në Lipjan, dy persona e vodhën kasafortën me dokumente brenda një zyre

Një vjedhje e rëndë ka ndodhur në Lipjan, ku dy persona dyshohet se kanë vjedhur kasafortën me dokumente brenda një zyre.

Rastin në Policinë e Kosovës e ka raportuar viktima, teksa e gjithë ngjarja ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të së premtes.

Policia bën me dije se në lidhje me rastin është njoftuar prokurori.

“Ankuesi mashkull kosovar, ka raportuar se të dyshuar të panjohur i kanë thyer zyrën e tij, dhe nga aty është vjedhur kasaforta me dokumente. Lidhur me rastin është njoftuar prokurori”, thuhet në njoftimin e policisë./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...