20.1 C
Pec
E enjte, 28 Shtator, 2023

Vjosa Osmani pritet me ceremoni shtetërore nga Bajram Begaj, pamje nga Tirana

Presidentja Vjosa Osmani ka nisur vizitën në Shqipëri ku është pritur me ceremoni shtetërore nga homologu i saj, Bajram Begaj.

Osmani dhe Begajn tashmë kanë nisur takimin.

Ata më pas pritet të dalin në një konferencë për shtyp në orën 11:40.

Ndërkaq takimin me kryeministrin Rama, Osmani pritet ta fillojë në orën 12:30, e më pas Osmani do të pritet në takim edhe nga kryetarja e Kuvendi të Shqipërisë, Lindita Nikolla./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...