8.5 C
Pec
E premte, 1 Mars, 2024

Vjosa Osmani sot bën homazhe pranë shtatores së Zahir Pajazitit

Presidentja e vendit, Vjosa Osmani, sot do të bëjë homazhe me rastin e 27-vjetorit të rënies së heronjve Zahir Pajaziti, Hakif Zejnullahu dhe Edmond Hoxha.

Ngjarja do të zhvillohet në sheshin “Zahir Pajaziti” në Prishtinë, duke filluar në orën 10:30.\Njeshi\

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...