8.7 C
Pec
E premte, 1 Mars, 2024

Vjosa Osmani sot bën homazhe te varret e Jusuf dhe Bardhosh Gërvallës

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, sot bën homazhe te varret e Jusuf dhe Bardhosh Gërvallës, në Dubovik, në 42-vjetorin e vrasjes së tyre.

Më pas, ajo do të vizitojë edhe kullën e familjes Gërvalla në fshatin Dubovik të Deçanit.

Pastaj në orën 13:00, ajo do të vendosë kurorë lulesh te busti i Kadri Zekës në Prishtinë.\Njeshi\

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...