11.4 C
Pec
E diel, 25 Shkurt, 2024

Vlorë, not në acar!

Gjatë natës temperaturat në vendin tonë kanë kapur vlera nën zero dhe mbeten të ulëta edhe pse dielli shkëlqen.

Në Vlorë u filmua një e moshuar që madje lahej në det.

70 vjeçares nuk i pëlqen të mburret për aventurën në ditë të ftohta, por thotë jashtë kamerave se ndihet shumë mirë me shëndet dhe deti e rinon./Njeshi&Tch

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...