15.8 C
Pec
E hënë, 25 Shtator, 2023

Votimi i Rezolutës për punën dyvjeçare të Qeverisë shqyrtohet sot në sencën e parë, deputetët në senacë të dytë shqyrtojnë mos pajisjen e nxënësve me librat shkollor

Kuvend i Kosovës zhvillon seancë plenare, duke filluar nga ora 10:00. Në rend dite tetë pika, ndër to edhe votimi i Rezolutës për punën dyvjeçare të Qeverisë.

Nga ora 14:00, Kuvend i Kosovës zhvillon seancë të jashtëzakonshme lidhur me mos pajisjen nga ana e Qeverisë me tekstet shkollore për nxënësit e nivelit të arsimit fillor dhe arsimit të mesëm të ulët për vitin shkollor 2023/2024.

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...