22.6 C
Pec
E shtunë, 18 Maj, 2024

Vrasja e sotme në Pejë – Nesër ditë zie në Kosovë

Në një postim në Facebook, Osmani ka thënë se shoqëria jonë do të jetë në zi çdo ditë përderisa të ketë vrasje të grave dhe vajzave tona.

‘Nesër do të jetë ditë zie shtetërore në Kosovë, por shoqëria jonë do të jetë në zi çdo ditë përderisa të ketë vrasje të grave dhe vajzave tona!’-shkruan presidentja.

Kujtojmë sot në Pejë, Edmond Lajçi dyshohet se ka vrarë gruan e tij.

Lajçi është arrestuar nga Policia e Kosovës./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...