2.9 C
Pec
E enjte, 7 Dhjetor, 2023

Vrau një qen me pushkë gjuetie, arrestohet një person në Malishevë

Një person është arrestuar në Malishevë të premten.

Ai u arrestuar pasi me një pushkë gjuetie kishte vrarë një qen.

“Në vendin e ngjarjes janë gjetur 3 gëzhoja si dhe nga i dyshuari është sekuestruar një pushkë gjuetie. Pas inicimit të rastit me vendim të prokurorit i dyshuari është liruar në procedurë të rregullt”, thuhet në njoftimin e Policisë./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...