15.8 C
Pec
E hënë, 25 Shtator, 2023

Vriten 6 shqiptarë në Greqi, foto nga vendngjarja

Një incident me të shtëna armësh ka ndodhur në zonën Luca në lindje të Athinës.

Gjashtë persona, shqiptarë, thuhet se janë qëlluar për vdekje. Tre prej tyre ndodheshin në një makinë me targa gjermane dhe dy të tjerë në një shtëpi aty pranë.

Sipas informacioneve të para, bëhet fjalë për larje hesapesh midis grupeve rivale. Policia ka shkuar me urgjencë në vendngjarje, ndërsa pritet njoftim zyrtar./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...