14.6 C
Pec
E diel, 1 Tetor, 2023

Vritet një person në Malishevë

Një person ka mbetur i vdekur si pasojë e të shtënave me armë zjarri gjatë ditës së sotme në Malishevë.

Nga Policia e Kosovës kanë konfirmuar për media se rasti ka ndodhur rreth orës 13:30.

Policia është në kërkim të dyshuarve për rastin.

“Sot rreth orës 13:30 kemi pranuar informatë se një person mashkull i moshës madhore është dërguar në QKMF Malishevë, dyshohet të jetë qëlluar me armë zjarri. Personeli mjekësor atje ka konstatuar vdekjen e tij. Në këto momente jemi në kërkim të të dyshuarve. Njësitet e nevojshme policore ju kanë përgjigjur rastit si dhe është njoftuar prokurori i shtetit në konsultim me të cilin janë duke u ndërmarrë të gjitha veprimet e nevojshme hetimore”, kanë thënë nga Policia e Kosovës/Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...