11.4 C
Pec
E hënë, 2 Tetor, 2023

Vuçiq: Kurti nuk ka dashur të pranojë, takimi ka përfunduar

Presidenti i Serbisë Aleksandar Vuçiq i drejtohet publikut nga Brukseli pas dialogut mes Beogradit dhe Prishtinës.

“Kemi pasur një takim dhe mund të them se ka përfunduar pa sukses”, tha presidenti Vuçiq pas bisedimeve të sotme në Bruksel.

Lajmi në përditësim!

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...