7 C
Pec
E mërkurë, 29 Mars, 2023

Vuçiqi nis takimin me Borrellin e Lajçakun

Mediat në Serbi po raportojnë se takimi mes presidentit serb, Aleksandar Vuçiq me shefin e diplomacisë së evropiane, Josep Borrell dhe emisarin e BE-së për dialogun, Miroslav Lajçak, tashmë ka nisur në Ohër./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...