20.8 C
Pec
E shtunë, 30 Shtator, 2023

Vushtrri, bëhet pastrimi dhe zgjerimi i lumenjve për të shmangur mundësin e vërshimeve

Kryetari i Komunës së Vushtrrisë, Ferit Idrizi, përmes një njoftimi në facebook ka bërë të ditur se gjatë këtij vikendi është duke u punuar në pastrimin dhe zgjerimin e shtretërve të lumenjve në Dobërllukë dhe Stanoc të Poshtëm.

Sipas kryetarit, kjo është duke u bërë për të shmangur mundësinë e vërshimit të shtëpive dhe tokave bujqësore.

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...