8.9 C
Pec
E premte, 31 Mars, 2023

Xhavit Haliti sot kremton ditëlindjen, nuk mungoi urimi i bashkëpartiakut

Deputeti i Kuvendit të Kosovës dhe kryetari i PDK-së në Pejë Xhavit Haliti sot kremton ditëlindjen.

Xhavit Haliti sot ka mbushur 67 vjet.

Në mesin e shumë urimeve që i janë adresuar nga miq, koleg, bashkëpunëtorë e bashkëpartiak, ka qenë edhe ai i bashkëpunëtorit të tij të afërt nga dega e Pejës, Arton Muhaxherit.

Arton Muhaxheri me këtë rast Xhavit Halitin e ka quajtur njeri të veçant.

Postimi i plotë:

‘Në ditë të veçanta për njerëz të veçantë, ndonjëherë nuk mund ti gjesh fjalët per te uruar atë që ua dëshiron.

Prandaj, Kryetar urime ditëlindjen edhe shumë të tjera me shëndet dhe gjitha te mirat!’-shkruan Muhaxheri./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...