18.2 C
Pec
E enjte, 23 Maj, 2024

Xhensila Myrtezaj paralajmëron këngë të re në bashkëpunim

Pas lindjes së vajzës Ajka, këngëtarja e njohur, Xhensila Myrtezaj ka bërë një pauzë në muzikë.

Por, këngëtarja është gati për rikthim të cilin e ka paralajmëruar në ‘Instagram’.

Xhensila ka publikuar një imazh përkrah këngëtarit dhe kompozitorit të njohur Pirro Çako.

“Sekreti im” ka shkruar Xhesika duke lënë të kuptohet që kështu mban emrin titulli i këngës.

]]>
- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...