0.2 C
Pec
E martë, 30 Nëntor, 2021

Xhiro e dhjetë në Superligë fillon me tre përballje, kryesorja Feronikeli – Drita

Do  të nisë sot, xhiro e dhjetë në Superligën e Kosovës, ku do zhvillohen tre përballje.

Takimi më atraktiv, do jetë mes Feronikelit dhe Dritës.

Prishtina do ta mirëpres Malishevën, derisa Llapi është mysafir i Ulpianës.

Të tre takimet, nisin në ora 13:00. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...