9.5 C
Pec
E shtunë, 2 Dhjetor, 2023

Xhiro e shtatë në Albi Mall Superligë zhvillohet në mesjavë, ndeshja kryesore në kryeqytet

Albi Mall Superliga e Kosovës vazhdon këtë mesjavë, me ndeshjet e xhiros së shtatë që janë në program për tu zhvilluar.

Orari do të jetë i njëjtë, ku ndeshjet fillojnë nga ora 15:00 dhe tre zhvillohen të mërkurën dhe dy të tjera të enjten.

Padyshim që ndeshja kryesore zhvillohet në kryeqytet, ku Prishtina do të përballet me Dukagjinin e Klinës në ditën e enjte.

Sfidë shumë interesante luhet edhe në stadiumin ‘Liman Gegaj’ në Malishevë, me Malishevën që është nikoqir i Llapit.

Kampioni në fuqi i Kosovës, Ballkani të mërkurën luan në udhëtim te skuadra e rikthyer në elitë, Fushë Kosova.

Po ditën e mërkurë zhvillohet edhe dueli mes Gjilanit dhe Lirisë, me dy skuadrat që kërkojnë t’i ikin pozitave të fundit në tabelë.

Dueli i fundit për këtë javë zhvillohet ditën e enjte mes Feronikelit ’74 dhe Dritës.

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...