21.6 C
Pec
E hënë, 5 Qershor, 2023

Xhiroja e 27 në basketboll vazhdon me përballjen mes Pejës dhe Bashkimit

Vazhdon sot xhiroja e 27-të e Prince Caffe Superligës, që sjellë super ndeshje në elitë.

Me fillim në orë 17:00, takohen Golden Eagle Ylli – Trepça, kurse në orën, 20:00 Peja – Bashkimi.

Skuadra pejane, ka bërë të ditura edhe detajet rreth shitjes së biletave. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...