21.9 C
Pec
E shtunë, 15 Qershor, 2024

Ylli e barazon serinë finale, kampioni vendoset në Mitrovicë

Ylli ka arritur ta barazojë në 2:2 serinë finale në play-offin e basketbollit kosovar.

Suharekasit triumfuan 75:71 në shtëpi ndaj Trepçës në finalen e katërt.

Pjesa e parë ishte gati e barabartë dhe u mbyll me epërsi të lehtë të Trepçës.

Megjithatë, në dy çerekët e fundit, Ylli arriti të krijonte epërsi dhe ta ruante atë deri në fund.

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...