12.6 C
Pec
E shtunë, 13 Prill, 2024

Ylli përforcohet me Aaron Jones

Aaron Jones i është bashkuar ekipit të drejtuar nga Petar Mijovic.

Golden Eagle Ylli ka zyrtarizuar marrëveshjen me amerikanin këtë të premte.

Klubi nga Theranda nuk zbuloi detaje nga marrëveshja, apo nga karriera e lojtarit.

Jones luan në pozitën e qendrës dhe është i gjatë 206 centimetra.

30-vjeçari së fundi ishte pjesë e Karditsas në Superligën e Greqisë.

Ai karrierë ka bërë edhe në Turqi, Spanjë, Itali e Francë./Njeshi

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...