9.1 C
Pec
E hënë, 26 Shkurt, 2024

Z Mobile Prishtina dhe Rahoveci, siguruan gjysëmfinalen e Final 8 të Kupës së Kosovës

Garat e Final 8 të Kupës së Kosovës, që po mbahen në Rahovec, sot futen ne ditën e dytë ku do të zhvillohen dy takime Golden Eagle Ylli – Feronikeli përballja fillon prej orës 16.30 dhe prej orës 19.00 ballafaqohen Ponte Prizreni – Bashkimi.

Dje janë zhvilluar dy takimet dhe kanë dhene këto përfundime Mobile Prishtina – Trepça 99 – 58 dhe Rahoveci – Don Bosko 81 – 71. Takimet e gjysëmfinalës janë paraparë të zhvillohen të premtën. Njeshi.com

]]>
- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...