17.4 C
Pec
E shtunë, 3 Qershor, 2023

Zbulohen detajet e kontratës së Depayt te Atletiko Madrid

Memphis Depay shumë shpejt pritet të zyrtarizohet si lojtar i Atletiko Madridit.

Gazetari Fabrizo Romano, ka zbuluar detajet e marrveshjes mes Atletikos dhe Barcelonës.

Marrëveshja është arritur për shumën 3-4 milionë euro.

Depay do të nëshkruaj kontratë të vlefshme deri në qershor 2025, dy vjet e gjysmë dhe pritet që ditët e ardhshme të udhëtojë për në Madrid, ku do të kryej testet mjekësore./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...