18.9 C
Pec
E shtunë, 23 Shtator, 2023

Zëvendëskryeministrja Rexhepi, viziton sot Komunën e Istogut

Komuna e Istogut do të vizitohet sot nga Zëvendëskryeministrja e Republikës së Kosovës për Çështje të Pakicave dhe të Drejtat e Njeriut, Emilija Rexhepi, që do të takojë kryetarin e Komunës, Ilir Ferati.

Arritja saj, në objektin e Komunës pritet të ndodhë në orën 11:00.

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...