13.7 C
Pec
E martë, 27 Shkurt, 2024

Zëvendëspresidenti i Shteteve të Bashkuara, Mike Pence në Kolumbi takon liderin opozitar te Venezuelës

Pence sot ka planifikuar takimin e parë me liderin opozitar të Venezuelës Juan Guaido në Kolumbi

Pas këtyre ngjarjeve të   fundit ne  kufirine ndëmjet Venezueles dhe Kolombise në Shtetet e Bashkuara mund të vendosin sanksione  duke bërë shkurtimin e qasjes në të hyra të Qeverisë Maduro

]]>
- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...