21.2 C
Pec
E hënë, 20 Shtator, 2021

Zgjedhjet lokale në Kosovë, Lista Serbe nesër shkon në Beograd për t’u takuar me Vuçiqin

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, do të takohet të mërkurën me kryesinë e Listës Serbe dhe kandidatët për kryetarë që do t’y hyjnë garës në zgjedhjet lokale në Kosovë.

Takimi do të fillojë në orën 12:00 në ndërtesën e Presidencës në Beograd, shkruan Radio Kontakt Plus, njofton Klan Kosova.

Zgjedhjet lokale janë caktuar për 17 tetor.

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...