2.7 C
Pec
E mërkurë, 25 Janar, 2023

Zgjerohet rrjeti i Termokos, Osmani: Po punojmë çdo ditë për të krijuar kushte më të mira

Kryeshefi ekzekutiv i Ndërmarrjes Publike Termokos, Fisnik Osmani ka njoftuar se rrjeti i ngrohjes është zgjeruar edhe në 2208 m² sipërfaqe.Ai thotë se janë duke punuar çdo ditë që të krijojnë kushte më të mira jetese dhe pune për qytetarët e Prishtinës. “Plus 2208 m² sipërfaqe ngrohëse!

Kësaj radhe lëshuam në punë objektin në të cilin është Ndërmarrja Publike Banesore!

Po punojmë cdo ditë, që të krijojmë kushte më të mira jetese dhe pune për Qytetarët e Prishtinës. Po reagojmë shpejtë dhe me të gjitha kapacitetet! Ekipë e jashtëzakonshme!”, shkruan ai./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...