18.8 C
Pec
E enjte, 25 Korrik, 2024

Zgjidhet restoranti më i mirë në botë

Një restorant në Barcelonë të Spanjës kryeson listën e 50 restoranteve më të mira në botë.

Sidoqoftë, nëse shpresoni të rezervoni një tryezë në “Disfrutar”, mund të zhgënjeheni – lista e pritjes zgjat pothuajse një vit.

Restoranti me këtë emër në Barcelonë është një histori mahnitëse suksesi.

Ka marrë vlerësime të larta nga udhërrëfyes të ndryshëm prestigjiozë, përfshirë “Michelin”.

Dhe tani i është dhënë vendi i parë në listën e 50 restoranteve më të mira në botë. /Njeshi/

 

 

 

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...