8.2 C
Pec
E shtunë, 2 Mars, 2024

Zhduken dy gra në Gjilan

Një person ka raportuar se dy gra kanë dalë nga shtëpia dhe nuk dihet për vendndodhjen e tyre.

Në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës bëhet e ditur se ngjarja ka ndodhur të martën rreth orës 07:00, në Gjilan.

Tutje bëhet e ditur se rasti është nën hetime.

“Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se dy viktimat femra kosovare kanë dalë nga shtëpia dhe nuk dihet për vendndodhjen e tyre. Rasti nën hetime”, thuhet në raport. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...