27.8 C
Pec
E martë, 18 Qershor, 2024

Zhduken dy persona në Drenas

Policia e Kosovës ka njoftuar për zhdukjen e dy personave në Drenas.

Njësitet policore tashmë kanë nisur hetimet për rastin.

“Gllogoc / 27.05.2024-19:00. Ankuesja femër kosovare ka raportuar se dy viktimat kosovarë, kanë dalë nga shtëpia dhe nuk dihet vendndodhja e tyre. Lidhur me rastin është informuar edhe prokurori, ndërsa njësitet policore janë duke hetuar rastin”, thuhet në njoftim. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...