3.7 C
Pec
E enjte, 30 Mars, 2023

Zhduket një femër në Pejë

Një femër është larguar nga shtëpia dhe ende nuk është kthyer në shtëpi.

Sipas raportit 24 orësh të Policisë së Kosovës, bëhet e ditur se ngjarja ka ndodhur të dielën rreth orës 12:30 në rrugën “Mbreti Bardhyl”, në Pejë.

Tutje bëhet e ditur se rasti është duke u hetuar.

“Me 06.03.2023 është raportuar se viktima femër kosovare është larguar nga shtëpia dhe ende nuk është kthyer në shtëpi. Rasti është duke u hetuar”, thuhet në raport. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...