8.7 C
Pec
E premte, 1 Mars, 2024

Zhduket një grua në Prizren

Një person ka raportuar se një grua është larguar nga shtëpia dhe nuk e di vendndodhjen e saj.

Sipas raportit të Policisë së Kosovës bëhet e ditur se rasti ka ndodhur të mërkurën rreth orës 09:00, në Prizren.

Tutje bëhet e ditur se rasti është në procedurë hetimore.

“Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se viktima femër kosovare është larguar nga shtëpia dhe nuk e di vend ndodhjen e saj. Rasti në procedure hetimore”, thuhet në raport./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...