5.8 C
Pec
E diel, 21 Prill, 2024

Zhduket një shtetase serbe në Pejë

Policia e Kosov, në raportin 24 orësh, ka njoftuar për një rast të zhdukjes në Pejë.

Bëhet fjalë për një femër, shtetase e Serbisë, e cila në Policinë e Pejës është raportuar e zhdukur, nga (ankuesja) nëna e saj poashtu shtetase e Serbisë, me banim në rrugën ‘Qerim Muriqi’ në Pejë, me datë 18.03.2024.

‘Rr. Qerim Muriqi, Pejë 18.03.2024-14:00.  Me 19.03.2024 ankuesja femër shtetase e Serbisë, ka raportuar se vajza e saj viktima femër shtetase e Serbisë ka dalë nga shtëpia dhe nuk dihet asgjë për vendndodhjen e saj.’-thuhet në raportin policor./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...