16.9 C
Pec
E enjte, 23 Maj, 2024

Zhduket një vajzë në Fushë Kosovë

Një vajzë raportohet se është zhdukur në Fushë Kosovë.

Familjarët e saj nuk dinë asgjë për të, ndërsa ajo është larguar nga shtëpia me datë 13 prill.

“Fushë Kosovë 13.04.2024-22:00. Me 15.04.2024 ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se viktima femër kosovare është larguar nga shtëpia dhe nuk dihet asgjë për vendndodhjen e saj. Rasti nën hetime”, ka njoftuar policia. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...