25 C
Pec
E mërkurë, 17 Korrik, 2024

Zhduket një vajzë në Lipjan, policia nisë hetimet

Policia e Kosovës ka njoftuar se një vajzë është zhdukur në fshatin Konjuh të Lipjanit. Zhdukjen e saj e ka njoftuar babi i viktimës në polici.

“Një mashkull kosovar, ka raportuar se  vajza e tij e mitur është larguar nga shtëpia dhe nuk kanë njohuri për vend ndodhjen e saj”, ka njoftuar policia.

Rasti është duke vazhduar të hetohet. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...