11.9 C
Pec
E premte, 1 Mars, 2024

Zhduket një vajzë në Pejë

Një grua ka raportuar se vajza e saj ishte larguar nga ajo në drejtim të panjohur dhe nuk ka njohur për vendndodhjen e saj.

Në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës bëhet e ditur se ngjarja ka ndodhur të premten rreth orës 12:00 në rrugën “Mbretëresha Teutë”, në Pejë.

Tutje bëhet e ditur se rasti është duke u hetuar.

“Ankuesja femër kosovare ka raportuar se vajza e sa ishte larguar nga ajo në drejtim të panjohur dhe nuk ka njohuri për vend ndodhje e saj, rasti është duke u hetuar”, thuhet në raport. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...