2.3 C
Pec
E hënë, 22 Prill, 2024

Zhduket një vajzë në Pejë

Policia e Kosovës njofton se është raportuar për një femër të zhdukur.

Rasti ka ndodhur në fshatin Lutogllavë të Pejës, ku babai ka raportuar se vajza e tij është larguar nga shtëpia dy ditë më parë dhe nuk dihet asgjë për vendndodhjen e saj. /Njeshi/

]]>
- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...