10.2 C
Pec
E diel, 3 Dhjetor, 2023

Zhvillimet në Veri: Kurti thërret konferencë për media

Zyra e Kryeministrit Albin Kurti me një komunikatë për media ka njoftuar se shefi i Qeverisë dhe zvdrejtorin i Policisë do të mbajnë sot konferencë për media.

Kjo konferencë do të mbahet në ndërtesën e Qevrisë me fillim nga ora 12:00.

Njoftimi i plotë:

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Albin Kurti, bashkë zëvendësdrejtorin e Përgjithshëm të Policisë së Kosovës, Fehmi Hoti, mbajnë konferencë për media.

VENDI: Ndërtesa e Qeverisë – ora: 12:00.

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...