5.9 C
Pec
E diel, 10 Dhjetor, 2023

Zhvillimet në veri, Osmani takohet me përfaqësuesit e shteteve të QUINT-it

Presidentja e vendit, Vjosa Osmani është duke zhvilluar një takim me përfaqësuesit e shteteve të QUINT-it.

Siç merr vesh Telegrafi në këtë takim është duke u diskutuar për zhvillimet e fundit në veri të vendit.

Po ashtu, takimi nuk është duke u zhvilluar në presidencë, mirëpo në një lokacion tjetër dhe është i mbyllur për media.

Ndryshe, dy ditë më parë presidentja Osmani zhvilloi takime të ndara edhe me krerët e partive opozitare.

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...