8.1 C
Pec
E diel, 25 Shkurt, 2024

Zhvillohen sonte dy takime të 1/8 së finalës së Ligës së Kampionëve

Dy ndeshje të kthimit të 1/8 së finalës së Ligës së Kampionëve të Europës, në futboll zhvillohen sonte dhe do të ndeshën:Porto – Roma, në ballafaqimin e parë fitore ka shënuar Roma me rezultat 2 me 1.

Çifti tjeter rival është Paris Saint-Germain – Manchester United, në përballjen e parë si mysafir skuadra fraceze ka shënuar fitore me rezultat 2 – 0 dhe është favorite për të kaluar në raundin tjetër të garave.

Të dyja ballafqimet janë paraparë të fillojnë prej orës 21.00

]]>
- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...