15.7 C
Pec
E hënë, 15 Prill, 2024

Zhvillohen sonte takimet e 1/8 së finalës së Europa League

Në program të garave të Europa Ligës, në futboll, sonte janë takimet e para të 1/8 së finalës.

Ballafqimet do të zhvillohen në dy termine prej orës 18.55 do të zhvillohen 5 ndeshje dhe çiftet rivale janë; Dinamo Zagreb – Benfica, Eintracht Frankfurt – Inter, Rennes – Arsenal, Sevilla – Slavia Prague dhe Zenit St. Petersburg – Villarreal.

Tri takimet të tjera zhvillohen prej orës 21.00 dhe takohen; Chelsea – Dynamo Kyiv, Napoli – Salzburg dhe Valencia – FC Krasnodar.

Me datën 14 mars, zhvillohen përballjet e kthimit të kësaj faze të garave.

]]>
- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...