8.1 C
Pec
E shtunë, 2 Mars, 2024

Zhvillohet rrethi i parë i garave të Kupës së Kosovës në volejboll

Sot dhe nesër zhvillohen takimet e rrethit të parë të garave të Kupës së Kosovës, në volejboll në të dyja konkurencat.

Tek meshkujt sot zhvillohen dy përballje dhe do të ndeshën: Vëllaznimi – Prishtina, takimi fillon prej orës 18.00 dhe prej orës 19.45 takohen Shpella – Drita.

Në konkurencën e femrave zhvillohen tri ballafaqime të kësaj faze të garave, sot do të ndeshën:Feronikeli – Feniks, ndërsa nesër Gryka – Ferizaj dhe Vushtrria – Ulpiana. Të tri përballjet fillojnë prej orës 18.00.Njeshi.com

]]>
- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...