29.4 C
Pec
E premte, 21 Qershor, 2024

Zhvishen në bregdet vjehrra dhe reja, Mihrija me Tringën

Mihrije Braha vazhdon të paraqitet shpesh dhe me plot dashuri me renë e saj, Tringën.

Vjehërr dhe re janë shfaqur nga bregdeti me kostume plazhi.
Bashkëshortja e Naim Abazit, Mihria, ka 56 vite, por vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale me foto joshëse./Njeshi/

 

Sinan Vllasaliu, lirohet nga të gjitha akuzat

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...