3.7 C
Pec
E enjte, 22 Shkurt, 2024

Zjarr i madh në Beograd, digjet një qendër tregtare kineze

Një zjarr i madh ka rënë mëngjesin e së mërkurës në qendrën tregtare kineze që ndodhet në bllokun 70 në Beogradin e Ri.

Shkaku i zjarrit nuk dihet ende, ndërsa tymi dhe flakët e zeza mund të shihen duke përfshirë qendrën tregtare.

Kjo qendër tregtare u dogj edhe tre vjet më parë.

Sipas mediave serbe, aktualisht në terren ndodhen mbi 50 zjarrfikës që po punojnë për shuarjen e zjarrit. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...