15.7 C
Pec
E hënë, 15 Prill, 2024

Ekskluzive : Zjarret kanë përfshirë zonën afër Manastirit të Deçanit,KFOR-i intervenon(Video)

Zjarret kanë  përfshirë  zonën  malore përgjatë rrjedhës së Lumbardhit  afër Manastirit  në Deçan.

Ekipet e zjarrëfikësve të Kforit janë  duke  intervenuar  në shuarjen e këtyre  zjarreve.

Për  momentin nuk dihet shkaku i këtyre zjarreve dhe sipas autoriteteve ato janë  nën kontollë.Pamje Ekskluzive nga vendi i ngjarjes në dy lokacione të ndryshme nga Njeshi.com

]]>
- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...